• Erdh Termeti 2017

  Noizy

 • Kanceri 2016

  Mozzik

 • Paris London 2017

  Fibi ft. Eva

 • A e di sa shume te dua 2016

  Lori

 • Hip Hop 2016

  MC Kresha dhe Lyrical Son Ft. Vula

 • Pa ty 2016

  Ng ft. Ryva Kajtazi

 • LIRI 2016

  Dafina Zeqiri ft. Mixey

 • Duke me pritur 2017

  Defri x Dafi

 • Po du met pa 2017

  Albatrit ft. Nurteel ft Genta Ismajli

 • Vete Zemren 2016

  Majk